• et
  • lv
  • lt

Puidutaastaja Kraft-Gel

Kirjeldus
Osmo Color puidu taastaja on spetsiaalne geel mis mõeldud halliks tõmbunud puidu värskendamiseks. Selle tulemusena puidu
naturaalne toon ja tekstuur taastub. Tegemist on puhastusgeeliga mis süvapuhastab pleekinud ning ilmastikuoludest halliks tõmbunud puitu, eemaldades surnud ja kahjustunud osakesed puidu pinnalt. Selle tulemusena on terassi või mõne muu puitpinna õlitamine oluliselt efektiivsem ning tulemuslikum.

 

KraftGel 2,5 L
Tervis ja keskkond
Biolagundatav. Kasutatud ained täidavad Euroopa standardeid, mis puudutavad puhastusvahendite ja pindaktiivsete ainete lagunemist.
OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal. Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele.
Kasutusalad
Osmo Colori puidu taastaja on väga effektiivne vahend päikese ja vihma poolt kahjustatud puidu
värskendamiseks. Eriti soovitatav puidust terrassidele ja sarnastele pindadele. Toodet saab kasutada ka mineraalide poolt põhjustatud plekkide eemaldamiseks (nt. naturaalne kivi). Pinnasesse mitte valada!
Värvitoon
KraftGel 0,5 l 6607 värvitu
Purkide suurused: 5L; 1L
Eeltööd
Väldi otsest kontakti taimedega. Eelmalda pühkides lahtine mustus ja katt. Osaline roheline katt on
võimalik eemaldada Osmo Colori Gard Cleaniga.
Pealekandmise meetod
Kasuta puidu taastajat puhtalt või segatult veega (lahjendada kuni 1:5 olenevalt puidu rikutuse astmest).

20150309_103848 20150309_104003
Niisuta pind veega ning kanna puidu taastaja tugeva pintsliga mööda puidusüüd hõõrudes kahjustatud pinnale. Lase mõjuda 15 minutit ning eemalda lahtine hall katt tugeva harja ja veega.
Puhasta tööriistad veega
Soovitus: puidu kaitsmiseks kanda kuivanud pinnale:

Säilivusaeg
Säilib kuni 5 aastat juhul kui purk on korralikult suletud. Hoia eemale külmumisest ja kuumusest (5-35°C).
Koostisained
Osmo puidu taastaja sisaldab lagundatavat oksaalhapet. Toode ei sisalda lahustit, PCP, PCB, formaaldeüüdi, kloorikombinatsioone või aminoühendeid.
Hoiatus
Kui kasutate puidu taastajat, on soovitav kanda kaitsvaid riideid ja prille (pritsmed võivad riiet valgendada). Väldi kontakti nahaga. Pese nahale sattunud pritsmed kiirelt rohke veega. Ärrituse puhul konsulteeri arstiga. Hoida laste, loomade, jookide ja toiduga kokkupuute eest.

Toodet on võimalik osta e-poest >Sisene e-poodi siit