• et
  • lv
  • lt

Viimistletud fassaadilauad kaitsva puiduõliga

Andke oma kodule isikupärane välimus!                             

Osmo pakub lisaks kvaliteetsetele õlivahadele ka laias valikus fassaadilaudasid nii viimistletud kui viimistlemata kujul. Mitmekesine profiilivalik ning kauakestev viimistlus. Osmo valmistab fassaadilaudasid nii Siberi lehisest ,Põhjamaa kuusest kui ka Douglase kuusest. OSMO tehase labori tehnikud on välja arendanud Teile suure valiku puitfassaadi profiile mis on esteetilised ja funktsionaalsed ning sobivad omavahel ideaalselt kokku. Pakutavate profiilide valikul on lähtutud eesmärgist pakkuda klientidele fassaadilaudasid mis kestaksid põlvest-põlve. Selleks on kasutusel hoolikalt valitud toormaterjal nii puidu kui ka viimistluse näol.

Teil on võimalik valida erinevate stiililahenduste vahel kas klassikaline, skandinaavia minimalistlik või kaasaegne. Mitmeid fassaadiprofiile on võimalik saada kas eeltöödelduna või tellida kindlates juba OSMO laos olevates värvitoonides.

profiilid-g

Võimalik tellida viimistletud fasaadilaudu alljärgnevates Kaitsva puiduõli  toonides: 

Osmo Kaitsev puiduõli 700-732

Osmo Kaitsev Puiduõli 900-907

Lisaks olemasolevatele värvitoonidele on võimalik tellida fasaadilauasid omale sobilikus toonis võttes aluseks RAL väärvitoonide kaardi.

 Viimistletud lõpptoodangule annab tootja 12 aastase garanatii.Garantii tähendab seda,et viimistletud fasaadilaud on oma olemuselt stabiilne, ei pragune, viimistlus on kauakestev ning püsiv.

Hinnapäringu esitamiseks saada meile e-mail

[contact-form-7 404 "Not Found"]