• et
  • lv
  • lt

Polyx® Õlivaha Toonitud

Kirjeldus
Osmo Polyx Õlivaha toonitud on läbikumav, poolmatt viimistlusvahend kõikidele puitpõrandatele. võib kasutada ka kork ja terrakota, kivi või muude glasuurimata kivipindade õlitamiseks. Sobib ka mööbli ja töötasapindade õlitamiseks. 
Osmo Hartwachs-Öl-ga töödeldud pind jääb eriliselt tugevOsmoPolyxOilTints_30413040
ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Pind talub veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke (vastavalt DIN 68861-1A). 
Mustuse saab eemaldada jäljetult. Renoveerimine, isegi osaliselt, on lihtne. Lihtsalt puhasta ja töötle pind uuesti õliga. Ei ole vaja lihvida ega vana õlivaha eemaldada. Osmo õlivahaga töödeldud põrandate vastupidavus ületab tavapäraste parketilakkide ja vahade tugevuse. Osmo Polyx-õlivaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib töödelda ka pindu, mis asuvad kõrge niiskusesisaldusega ruumides. Osmo õlivaha on lihtne peale kanda. Puidumuster ja süü jääb rõhutatud. Õlivahaga töödeldud põrand muutub ajaga ilusamaks ja väärtuslikumaks. 1-kiht läbikumav, maksimaalselt 2 kihti. Lõpptöötlus soovitav teha tavalise värvitu õlivahaga. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda.

 

Tervis ja keskkond.
Osmo Polyx-õlivaha ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab EURO sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal. Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele.

Kasutusalad
Sobib kõikidele puitpõrandatele sisetingimustes. Sobib väga hästi ka kork ja vineerpõrandatele, mööblile ning töötasapindadele.

Värvitoonid


Toonitud Polyx 3040-3075
Nõutud kihtide arv: 1 kuni 2 sõltuvalt soovitud tooni intensiivsusest
(soovitavalt lisaks viimane kattev kiht mõne värvitu õlivahaga)
Katvus: 1L umbes 30 m² üks kiht

Osmo õli  Tootekaart

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit
3041