• et
  • lv
  • lt

Puhastus ja hooldus

Spray puhastusaine mööblile ja töötasapindadele

Kirjeldus
Värvitu kasutusvalmis Spray-puhastusvahend igapäevaseks puhastamiseks ja hooldamiseks – eriti sobiv töötasapindadele, mis on viimistletud Osmo TopOiliga, nt. köögi töötasapind. Samuti mööblile ja ustele, mis on viimistletud õlivahadega. Sisaldab naturaalsete õlide baasil seepe. Puhastab pinna õli ja vaha eemaldamata. Eriti õrn nahale, ei sisalda värvi- ja lõhnaaineid, biolagunev, ei sisalda 8026lahusteid.
Pealekandmine
Lihtsalt pihusta ja pühi kuiva lapiga.
Koostis
5% taimsed seebid (anioonsed pindaktiivsed ained), mitteioonsed pindaktiivsed ained, säilitusained (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone)
Hoiatus
Hoidke eemale laste käeulatusest. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Tühjad anumad utiliseerida järgides kohalikku seadusandlust.

 

 

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit

Hooldusõli

Kirjeldus
Värvitu või tooniv, kiirelt kuivav Osmo Hooldusõli õlitatud või õlivahatatud puitpõrandatele. Matti ja tuhmunud põrandat saab värskendada Osmo hooldusõliga. Kui teostada põranda hooldus õigeaegselt, saab vältida aeganõudvat lihvimist ning renoveerimist. Hooldusõliga on võimalik muuta läikeastet põrandal, mis on eelnevalt viimistletud Osmo Polyx® Original õlivahaga (3032, 3062, 3065, 3011). Mikropoorne pind võimaldab puidul hingata ning vähendab paisumist ja kokkutõmbumist. Vastupidav veini, õlle, koola, kohvi, tee, piima, mahla, vee plekkidele (DIN 68661-1A). Kuiv viimistlus on ohutu inimestele, loomadele ja taimedele ning sobib vas-tavalt EU normile EN 71.3 ka laste mänguasjade viimistlemiseks. Sülje- ja higikindel (DIN 53160).

Sobib kasutamiseks MaintenanceOil
Osmo hooldusõli sobib kõikide õli- ja vahaga viimistletud puitpõrandate hooldamiseks: täispuidust ja laudparketist põrandakatted, OSB ja korkpõrandatel, samuti treppidele ja mööblile. Eriti sobilik üldkasutatavates ruumides (nt. restoranid, muuseumid, kontsertimajad ja teiste suure kasutuskoormusega piirkondadele).
Koostisained
Baas: naturaalsed taimeõlid (päevalilleõli, sojaoa-, takjaõli, karnauba- ja kandelilla vaha), parafiinid, titaan-dioksiid (valge pigment) Lisaained: sikatiiv (kuivatusaine), vett-tõrjuvad abiained Lahustid: lõhnatu white spirit (benseenivaba) Toode vastab EL määruse (2004/42/EU) kohaselt max. VOC sisaldus 500gr/l (Cat A/i (2010)).

Hoiustamine
Toodet on võimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Kui toode on külmunud, saavutab ta oma konsistentsi toatemperatuuril 24-36 tunni jooksul.

Osmo õli Tootekaart

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit

 

Puhastus- ja kaitsevaha 3087 valge pigmendiga

Sisetingimustes tugevalt määrdunud puitpindade puhastamiseks ja hooldamiseks.3087
Kasutamine
Puhastada pind eelnevalt lahtisest mustusest ja tolmust, vajadusel pese pind Wisch-Fix-i ja vee lahusega. Veenduge enne toote kasutama hakkamist, et puidu pind oleks täielikult kuivanud. Kasutada pealekandmiseks kas puuvillast lappi või poleerkäsna piki puidusüüd hõõrudes. Suuremate pindade puhul võib kasutada ka OSMO poleermasinat koos valget poleervildiga. Töötades tagada korralik ventilatsioon. Õlised lappe hoida õhukindlas või veega täidetud anumas. Kuivamisaeg 8-10 tundi.
Kulu 80-100m²/1L
Koostis
Taimsed õlid, vahad, vaigud, kuivatusaine sikatiiv, vett-tõrjuvad abiained.
Vastab Euro normile EN 71
Säilitamine
5 aastat originaalpakendis.

Osmo õli  Tootekaart

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit

 

Puhastus- ja kaitsevaha 3029 ilma pigmendita

Sisetingimustes tugevalt määrdunud puitpindade puhastamiseks ja hooldamiseks3029 WPR1L.
Kasutamine
Puhastada pind eelnevalt lahtisest mustusest ja tolmust, vajadusel pese pind Wisch-Fix-i ja vee lahusega. Veenduge enne toote kasutama hakkamist, et puidu pind oleks täielikult kuivanud. Kasutada pealekandmiseks kas puuvillast lappi või poleerkäsna piki puidusüüd hõõrudes. Suuremate pindade puhul võib kasutada ka OSMO poleermasinat ja valget poleervilti. Töötades tagada ruumides korralik ventilatsioon. Õlised lappe hoida õhukindlas või veega täidetud anumas. Kuivamisaeg 8-10 tundi.
Kulu 80-100m²/1L
Koostis
Taimsed õlid, vahad, vaigud, kuivatusaine sikatiiv, vett-tõrjuvad abiained. Vastab Euro normile EN 71
Säilitamine
5 aastat originaalpakendis.

Osmo õli  Tootekaart

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit

 

Pesuvahend puitpõrandatele  OSMO Wisch-Fix 8016

Soovitame kasutada Osmo toodetega viimistletud põrandatel, kuid võib kasutada ka lakitud WFixpõrandatel,laminaatpõrandatel, kahhelkividel ja PVC katete värskendamiseks. Õlitatud puitpõranda puhastusvahend kontsentraadina. Sobib igapäevaseks puhastamiseks ja hooldamiseks.

Värskendab ja puhastab samaaegselt.Soovituslik kasutamine põrandatel vähemalt korra kuus.
Doseerimine: 1 korgitäis (u. 10-15 ml) 1 L vee kohta.
Toode on ohutu nahale ja on lahusti-, värvi- ja lõhnaainevaba.
Pakendite suurused: 1 L; 5 L ja 10 L
Säilitamine: 5 aastat originaalpakendis tihedalt suletuna.

Osmo õli  Tootekaart

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit

 

Intensiivne Puhastusaine kontsentraat OSMO 8019

Tõhus sügavatoimeline puhastusvahend nii õlitatud kui ka vahatatud puitpindade puhastamiseks sise- ja välistingimustes. Osmo Intensiivne puhastusaine on väga tõhus, kergelt leeliseline. Eemaldab  orgaanilisi ja anorgaanilisi saasteaineid.INTENSIVE CLEANER
Sobivus: Sobib õlivahaga töödeldud  ja vahatatud puidu pealispinna, nagu põrandad ja mööbel, intensiivseks(tugevaks) puhastamiseks. 
Kasutamine: Lahjendage kontsentraati 1:10-1:20 veega.
Enne kasutamist eemaldada määrdunud pindadelt lahtine mustus ja pesta pinda puhta veega. Põrandate mehaanilisel puhastamisel soovitame kasutada punast või rohelist poleervilti  koos Osmo FloorXcenter poleermasinaga.
Märkused: peale pesuaine kasutamist õlitatud või vahatatud pindadel soovitame  hiljem kasutadada järeltöötlusena nt. Osmo Polyx õlivaha puitpõrandatele. Ärge kasutage kontsentraati lahjendamata. Pesuvahendi ebaõige kasutamine võib põhjustada värvimuutust või pinna kontuuri muutuseid. Ei ole soovitatatav kasutada igapäevase hooldusvahendina.
Koostis:Vedel kontsentraat, aluseline puhastus (vastavalt määruse EÜ 648/2004 detergentide kohta): katioonsed <5% pindaktiivsete; mitteioonsed pindaktiivsed; silikaadid.

Kontsentraadi ohtlikud omadused : Ärritab silmi ja nahka.
Toode reageerib hapetega.
Säilivusaeg: 2 aastat ja enam, kui toode on kuivades tingimustes ja suletud.

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit

Põrandate hoolduskomplekt

Osmo õlivahadega töödeldud põrandate puhastus- ja hooldusvahendite täiskomplekt.

Puhastus, hooldus ja värskendus ühes komplektis:
1 liiter pesu- ja hooldusvahendi kontsentraati Wisch Fix
0,4 liitrit pihustatavat puhastusvaha  „Liquid Wax Cleaner Spray 3029“
3 puhastuslappi ja hooldusjuhend

1209 hoolduskomplekt

 

 

 

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit