• et
  • lv
  • lt

Tooniv õlivaha, kattev

Kirjeldus
Osmo kattev õlivaha
on kattev viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Kahe kihiga on 
võimalik anda puidule vastupidav pind ja kirgas toon. Pind jääb tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Pind talub suurepäraselt veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike 3181plekke. Osmo õlivaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib ideaalselt töödelda mööblit, mänguasju samuti põrandaid (peale kandmine pintsliga). Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda.

Tervis ja keskkond
Osmo kattev õlivaha ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab EURO
sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.
OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal. Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele.

Kasutusalad
Kõik sisetingimuste puitpinnad: paneelid, laed, karniisid, talad, mööbel, uksed,
töötasapinnad, mänguasjad jms. Puitpõrandaid toonides tuleb lisaks õlitada Osmo Polyx-õlivahaga. 

Värvitoonid

3104-3169 intensive

3172- 3188 Intensive
Osmo kattev õlivaha on saadaval 10 erinevas värvitoonis. Erinevate partiide toodang on soovitav segada kokku ühte suurde anumasse, et kindlustada ühtset värvitooni. Kõik toonid on omavahel segatavad.

 

Osmo õli  Tootekaart

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit