• et
  • lv
  • lt

Puiduimmuti WR

Kirjeldus
Värvitu, vett-tõrjuv, mädanikku, sinetust ja putukaid ennetav immutus. Osmo Puiduimmutusvahend WR on värvitu puiduimmutusvahend nii sise- kui ka välispindadele.

WR-25 L Puidukaitsevahend WR tungib lihtsalt ja kergelt puitu, on vett-tõrjuv, vähendab puidu kahanemist ja paisumist. Tootel on tagasihoidlik lõhn, pealekandmise ajal, kuivanuna on täiesti lõhnatu. Sisaldab aktiivseid aineid sinetuse, mädaniku ja putukate vastu ning on kooskõlas Euroopa Liidu normidega (EN 46, EN 113 [RAL] ja EN 152).

OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal. Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele.

Kasutusalad
Kaitsev vahend kõikidele puitpindadele.

Värvus : värvitu
Nõutud kihtide arv: 1
Katvus 160-200 ml/m²
Taarad suuruses 0,75L; 2,5L; 25L

Eeltööd
Puidupind peab olema puhas, kuiv (maksimaalne niiskusesisaldus 20%), vaba vanadest lakkidest ja värvidest. Mitte kanda külmunud pinnale!

Ühilduvus
Võib kasutada vahade, peitside, värvide ja lakkide all. Sobib kõikide üldtuntud liimide ja pahtlitega (va. need, mis sisaldavad silikooni).
kaefer puidukahjurid

Korrosioon
Kasutada galvaniseeritud mitteoksüdeeruvaid naelu ja kinnitusi.

Pealekandmine
Osmo Puiduimmutusvahend WR on valmis kasutamiseks. Ära lahjenda! Sega hoolikalt. Kanna peale pintsliga või pihustades. Puhasta tööriistad white spiritiga. Kuivamisaeg on umbes 12 tundi.

Edasine puidutöötlus
Osmo Puiduimmutusvahend WR ei ole lõppviimistluseks mõeldud toode! Kindlustamaks puidu kauakestva kaitse, peab pinda töötlema lõppviimistluseks mõeldud Osmo sisetingimuste toodetega.

Säilitamine
Toode säilib 5 aastat või kauem juhul kui purk on täis ja korralikult suletud. Hoida kuivas kohas.
Külmumiskindel kuni -20°C.

Koostisained
1,20% propikonazol
0,005% fenoksüülkarb
Baas: linaseemne õli, vett-tõrjuvad lisaained
Lahustid: lõhnatu white spirit (benseenivaba)

Tehnilised andmed
Erikaal(tihedus): 0,81cm³ 20°C juures.
Viskoossus: vedel
Lõhn: tagasihoidlik, kuivanuna lõhnatu

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit