• et
  • lv
  • lt

TopOil õlivaha töötasapindadele

Kirjeldus
TopOil
(3058,3061,3068,3028) – õlivaha puidust köögitasapindade ja 3068 TOPOILsisemööbli jaoks.

Osmo TopOil on läbipaistev õlivaha puidust köögitasapindadele ja sisemööblile (lauaplaadid ja
mööbel).
Osmo TopOiliga töödeldud pind jääb väga tugev ja vastupidav, vetthülgav ja mustuskindel. Õlivaha kaitseb puitu veini, õlu, koola, kohvi, tee, mahlade, vee, piima jms plekkide eest. Mustuse saab eemaldada jäljetult. Renoveerimine, isegi osaliselt, on lihtne. Lihtsalt puhasta ja kanna uus kiht Osmo TopOil-i tööpindadele – ei mingit lihvimist, ei mingeid parandusjälgi, ei mingit vana õli eemaldamist.
Osmo TopOil koosneb naturaalsetest taimeõlidest ja vahadest. Ta on mikropoorne, ei pragune ning ei kooru puidult maha. Selletõttu saab ideaalse lõppviimistluse ka ruumides, kus on väga kõrge niiskustase.
Osmo TopOili on väga lihtne peale kanda – ainult kaks õhukest kihti! Osmo TopOil on tiksotroopne (mitte tilkuv). Matti läiget saab tugevdada pinda poleerides. Puusüü ja tekstuur jäävad rõhutatud.
Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda.


Tervis ja keskkond

Osmo TopOil ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab EURO sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.
OSMO COLORI põhimõtteks on toota ja tarnida tooteid, mis on ohutud ja keskkonnasõbralikud ka tootmise ajal. Tooted ja nendega saavutatud lõpptulemus vastab DIN EN ISO 9001 (kvaliteedijuhtimine) ja DIN EN ISO 14001 (keskkonnajuhtimine) sertifikaatidele.

Kasutusalad

Viimistlusvahed puidust köögitasapindade ja mööbli jaoks sisetingimustes. Tumedate väärispuitude nagu jatoba, meranti, wenge, merbau jt. jaoks kasuta Osmo õlivaha väärispuidule 1101 (kolmekordne kiht soovitatav). 

Toonid

3058- 3028 TopOil
Esmakordsel pealekandmisel: 2 (ilma krundita) kihti
Renoveerimiseks: 1 kihti
Pealekandmisel lapiga: 3-4 kihti

Katvus

1L = ligikaudu 12m², kaks kihti
1L = ligikaudu 24m² renoveerimisel
Purk on 0.5 liitrine

Tehnilised andmed

Erikaal (tihedus): 0.89g/cm³
Viskoossus: tiksotroopne, kreemjas
Lõhn: tagasihoidliku lõhnaga, kuivanuna lõhnatu

 

Osmo õli Tootekaart  

Osmo õli Ohutuskaart

 

 

Toodet on võimalik osta  e-poest >Sisene e-poodi siit