• et
  • lv
  • lt

Organowood vedelikud

OrganoWood® pakub järgmise põlvkonna keskkonnasõbralike Tule- ja hallitusekaitsevahendit puidule. Tänu oma patenteeritud tehnoloogiale on puitu nüüd võimalik kaitsta ilma, biotsiidide ja raskemetalle sisaldavate aineteta. Organowood toodetega immutatud puitdetailid on kõrge untitled-1tulekindlusega ning samuti kaitstud puidu mädanemise vastu.

 

 

 

 

 

TOODETE KIRJELDUSED

 
OrganoWood® 01: Tule- ja hallitusekaitsevahend
Ökomärgisega “Bra miljöval”. See vesialusel puidu kaitsevahendnr-1
koosneb silikaat mineraalidest ja looduslikkest taimsetest ainetest.

Organowood 01  kaitseb töödeldud puitu seenmädaniku eest ning annab materjalile ka leegiaeglusti omadused. Lisaks sellele saavutab  puit 6 – 12 kuu jooksul ühtlase ning püsiva, hõbehalli tooni.  

Tootega OrganoWood® Care 02 kombineeritult kasutamisel moodustub terviklik kaitsesüsteem, mis pikendab veelgi töödeldud puidu eluiga, hoiab ära niiskuskahjustusi ja organismide kasvu puidu pinnal ning hoiab ka töödeldud pinda kauem kena ja värskena.

Tootekasutamine:Välistingimustes:  pinnatöötluse põhine, töötlemata puit, täispuidust elemendid, puitlaastplaadid ja vineeriid. Töödeldud pind saab tule- ja hallitusekaitse omadused.

Organowood 01  tootekirjeldus  EST PDF   

 

 

OrganoWood®02:Mustust ja vett tõrjuv

OrganoWood® Repellent 02 on vesialusel puidutöötlusvahend, mis on töötatud välja puidu pinna kaitsmiseks mustuse, vee ja niiskuse eest. See on orgaanilisi ränipolümeere ja looduslikke kasvustimulaatoreid sisaldav vesiemulsioon, millele ei ole lisatud toksilisi raskmetalle ega biotsiide.nr-2
OrganoWood® Repellent 02 imbub lihtsalt töötlemata puitmaterjali sisse. Toode on ettenähtud spetsiaalselt OrganoWood®-puidu pinnatöötluseks ja hoolduseks. Tootega OrganoWood® Protection 01 kombineeritult kasutamisel moodustub terviklik süsteem pindmist kaitset vajavale töötlemata männi- või kuusepuidule. Toode sobib siiski kasutamiseks ka muud tüüpi puidul, nagu traditsioonilisel surveimmutatud puidul, lehise- või männipuidul – sel juhul toimib see äärmiselt efektiivse puiduõlina.

 Organowood 02_tootekirjeldus EST PDF

 OrganoWood® Cleaner 03: puhastus ja hooldusaine

OrganoWood® Cleaner 03 on keskkonnasõbralikuks liigitatud detergent, mis on mõeldud välitingimustes puitpõrandate puhastamiseks. Toode on tihkestuv. See tagab puidule täiendava kaitse ja meeldiva puidupinna. OrganoWood® Cleaner 03 sobib kasutamiseks nii üldotstarbelise detergendina kergelt määrdunud pindadel kui intensiivse toimega detergendina väga määrdunud pindadel.

Toode sobib  pindade puhastamiseks ja hooldamiseks mis on viimistletud OrganoWood® Repellent 02-ga. Kasutada võib ka muude puitpindade puhastamiseks ja hooldamiseks mis on välistingimustes.

 

 

 

 

 

 

Organowood_03 tootekirjeldus  EST PDF 

 

Tootejuht: Mikk Vist

Mob: +372 58 90 44 24
Tel:    +372 6827 917
mikk@osmo.ee