• et
  • lv
  • lt

RECOLL Silanblok SM

Silanblok SM

Tuntud Itaalia tootja RECOLL liimid parketi paigaldamiseks.

Recoll alustas oma tegevust  juba 1987. aastal, eesmärgiga olla kõrgtehnoloogia baasil tootjana parim, liimide ja värvide alal,  puidust põrandakatete paigaldamise valdkonnas
Viimase kümne aasta jooksul on ettevõte kiiresti muutunud üheks juhtivaks selles tegevusvaldkonnas, olleks järjekindlalt suurenev oma  tootmismahtudes ja kvaliteedis.
Recoll International`i võib pidada täna  juhtivaks ettevõtteks  liimide ja värvide  tootmisega tegelevate ettevõtete seas –  Itaalias, Lõuna- ja Ida-Euroopas, Venemaal ja Lähis-Idas.
Recolli  edu on saavutatud tänu usaldusele kuna  meie kliendid on nõudliku nii  meid, toodete kvaliteedi kui ka  teenuste osas.  Oleme alati suutnud seda kõike pakkuda ning oleme pidevalt edasi arenemas ja  täiustumas.

Ühekomponentne liim mis on silaani põhislt muudetud. See liim on spbilik  mitmekihiliste parkettide liimimiseks. Toode omab EÜ 1 R PLUS klassifikatsiooni tõend mis tähendab, et toode ei eralda kasutamisel kahjulike lendlevaid aineid  ja  ka peale paigaldamist. SILANBLOK SM`il  on suurepärane nakkuvus kõikide  aluspõrandataega tagades samas  püsiva elastsuse.liim-15

Hea nake ka mitte täielikult ette valmistatud aluspinnaga.

  • Ühekomponentne toode, koheselt kasutamiseks valmis, eelnev läbisegamine  ei ole vajalik.
  • Lõhnatu ja lahustivaba, ohutu loodusele ja keskkonnale sellega kokkupuutel.
  • Parandab termoakustilist isolatsioon
  • Suurepärane haardumine isegi mõne tunni  möödudes erinevate kivipindadega, nagu tsement, tellis, keraamika ja ka puit.

Ühekomponentne polümeer adhesiivide baasil, (silaanmodifitseeritud, ilma veeta, lahustid, epoksüvaigud, isotsüanaadid ja amiinid). Elastne ja vastupidav. Sobib kasutamiseks kõikide puuliikide  puhul.  Sobib nii imenduvatele kui ka mitte imenduvatele pindadele. Eriti sobiv põrandaküttega põrandatel.

Toode tarnitakse plastikämbis kas 15 kg kilekottides.

Kulu: 800-1000 g/m2

Jae ja hulgimüük: Osmo Baltic OÜ

 Tel. +372 6 827 917    osmo@osmo.ee

Lae alla tehniline andmkaart EE_silanblok

Lae alla tehniline andmkaart  PDF fail ENG 

Lae alla ohutuskaart  EE_Ohutuskaart

Lae alla sertifikaat  EC1 R PLUS  PDF fail

logo